fbpx

Sprievodný program

Follow:
  • Literárny workshop: Poviedka, román alebo scenár, pri akomkoľvek formáte príbehu je potrebné vopred premyslieť, čo by mal obsahovať, aby zaujal. Workshop vám načrtne, ako sa pracuje s postavami, dejovou líniou, či časom v príbehu a ukáže, že ani umelecká tvorba sa nevyhýba stereotypom a klišé, a pritom nestráca na hodnote. Workshop bude viesť Katarína Holetzová
  • Cvičenie jógy: Sobotné ráno začneme úvodnou relaxáciou a dýchaním, postupne sa rozhýbeme cez pozdravy slnka a vyskúšame pokročilé pozície ako stojku či vranu.
  • Hudobný kvíz od Kvízy s Michalom – www.kviz.pub: Michal so svojou potulnou šou sa príde pýtať a vy budete odpovedať. Najlepší, priemerný a aj posledný si odnesú cenu. Dobré, nie? A hej, keďže bude festival viac menej hudobný, ani kvíz nebude iný. Viac menej …
  • Workshop DEMDIS na tému ,,Ako diskutovať v rozhádanej spoločnosti a nezblázniť sa? “ Workshop sa skladá z úvodnej časti, skupinového brainstormingu počiatočných nápadov a z praktického otestovania online diskusie. V závere prebehne reporting a analýza výstupov a open Q&A.
  • Premietanie filmu Arsy-Versy: 23 minútový dokument od režiséra Miro Remo je životným príbehom matky a jej syna Ľuboša, ktorý otočil svet hore nohami. Ľuboš unikol zo sveta ľudí, aby žil v čo najväčšej symbióze s prírodou, odletel na planétu kde žijú len motýle – inteligentné bytosti.
  • Večer najlepších svetových reklám s Petrom Konečným: Šéfredaktor portálu Kinema.sk prichádza s krátkym audiovizuálnym žánrom – kino a televíznou reklamou. Pozrieme si najoceňovanejšie svetové kreatívy, zakázané koncepty, komparatívne provokácie, najlepšie virálne a gerilové videá a samozrejme najvtipnejšie reklamné kampane.
  • Jam session – hudobná improvizácia návštevníkov i účinkujúcich vo festivalovej čajovni